Rodinné domy Chrudim, Pardubice, Hradec Králové

Rodinné domy na klíč, řadové domy či dvojdomky

Rodinné domy na klíč, dvojdomky a rodinné domy jednoduše umíme. Potvrzuje to celá řada úspěšných realizací zejména v Chrudimi, Pardubicích, Hradci Králové, Praze a okolí. Potvrzují to spokojení klienti i jejich pozitivní reference. Proto řadové domy, dvojdomky a rodinné domy tvoří základ nabídky CH & CH Stavební společnosti.

Rodinné domy na klíč

Od projektu ke kolaudaci

Realizace každého domu začíná konzultacemi nad budoucím záměrem. Např. osvětlíme klientovi postupy, domluvíme zajištění potřebných povolení a dokumentů, navrhneme vhodné materiály či technologie a samozřejmě nastíníme financování. Jinými slovy: zajistíme vše od zpracování projektové dokumentace (volitelně vlastní či od naší partnerské projektové kanceláře), přes činnosti nutné k vydání povolení stavby až k samotné realizaci inženýrských sítí, stavby a kolaudace, resp. ohlášení zahájení užívání stavby.

Do roka bydlíte

Rodinné domy na klíč stavíme dle typových či zakázkových projektů nebo podle dokumentace dodané zákazníkem. Průměrná délka realizace rodinného domu je 12 měsíců. Jen tak zajistíme kvalitní práci při dodržení všech technologických postupů.

Dům na přání?

Zcela! Jsme přístupni zajímavým nápadům, každý jsme ochotni prodiskutovat. Chcete fasády obkladem, zatírané nebo rýhované? Nebo se štukem? Není problém. Chcete plovoucí podlahy? Stačí říct. Střešní okna? Sádrokartony? Umíme. Víme, že zákazník musí být spokojen s každým detailem. Proto se o každém detailu pobavíme, každý promyslíme a zejména každý garantujeme. Stejně tak, jako garantujeme spokojenost s vaším novým rodinným domem.

Rodinné domy na klíč

Ceny, cenové podmínky

Troufáme si říct, že naše ceny jsou velmi slušné. A to při zachování vysoké kvality práce i použitých materiálů. Technologie nešidíme, na materiály máme certifikáty o shodě, práci odvádíme špičkovou. A nabízíme výhodné ceny. Zavolejte nám a přesvědčete se.

Praha, Chrudim, Pardubice či Hradec Králové

Praha a okolí v současné době patří k lokalitám, kam rozšiřujeme působnost. Samozřejmě však zůstáváme v domovském působišti - Chrudim, Pardubice či Hradec Králové je pro nás stále priorita. Uvažujete-li tedy o novém rodinném domě v Chrudimi, Pardubicích nebo Hradci Králové ... jsme tu pro vás.

TIP! Prohlédněte si realizace našich rodinných domů na klíč v referenční fotogalerii.

Rodinné domy na klíč od CH & CH

Rodinné domy na klíč představují v naší nabídce hlavní položku. Pro veškeré práce spojené s výstavbou rodinných domů na klíč disponujeme potřebnými oprávněními, všechny související činnosti jsou samozřejmě prováděny odborně vyškolenými profesionály. Přemýšlíte-li o novém rodinném domu na klíč, rádi vám předložíme naší výhodnou nabídku.

Máte zájem o nabídku služeb CH & CH Stavební společnosti Chrudim? Nebo jste si už vybrali a máte konkrétní požadavek? Zavolejte či napište, rádi splníme Vaše přání.

Kam dál na stránkách CH & CH Stavební společnost?

Stavební práce | Rodinné domy | Bytová jádra | Zateplování fasád | Rekonstrukce

Nahoru | TiskNovinky


Stavíme rodinné domy a bytová jádra. Tak dobře, že nás naši zákaznící sami doporučují.

CH & CH Stavební společnost | rodinné domy na klíč, zakázková stavební činnost
mobil: 602 554 601 | email: info@ch-ch.cz | internet: www.ch-ch.cz |