Chodníky, silnice, pozemní komunikace

Pokládka venkovních dlažeb a obrub

Venkovní dlažba, obruby a jejich pokládka jsou zpravidla jednou z posledních činností, kterou se při stavbě nebo rekonstrukci domu zabýváme. Samozřejmě pokládku venkovních dlažeb a obrub nabízíme i jako samostatnou činnost. Nabízíme bohatý výběr dlažby od kamenných kostek až po betonové dlažby v širokém barevném a tvarovém provedení.

Venkovní dlažba, obruby

Dlažbu doporučujeme volit nejenom dle funkčních vlastností, ale též z hlediska estetiky. Sladění dlažby s domem a jeho okolím dodá celému objektu jednotný ráz a mnohdy představuje onu příslovečnou třešničku na dortu.

Pokládka venkovních dlažeb je naší dlouholetou referencí - i proto za námi zůstává velmi kvalitní práce.

Pokládka zámkové dlažby

Zámková dlažba patří k nejoblíbenějším betonovým dlažbám. Slouží pro úpravy chodníků, teras, příjezdových cest a dalších míst vyžadujících zpevněný povrch. Výhodou je její přesnost a pevnost - jednotlivé díly betonové dlažby do sebe zapadají a tvoří tak ucelenou a stabilní plochu. Široká škála tvarů a barevných provedení zaručuje optimální sladění dlažby s řešením objektu, resp. zahrady. Při výběru zámkové dlažby a její pokládky je tedy nutmé dbát na estetické sladění s okolním prostorem.

Pokládka zámkové dlažby

Zámková dlažba je mrazuvzdorná, odolná vůči vodě i povětrnostním vlivům - lze jí použít i do nadměrně zatěžovaných prostor. Pro dlouhodobou životnost zámkové dlažby se zachováním všech užitných vlastností je však důležité kvalitně připravit a zpracovat podloží a samozřejmě samotnou pokládku.

Proto doporučujeme obrátit se se zpracováním zámkové dlažby na odborníky. CH & CH Stavební společnosti Chrudim realizovala desítky řešení okolí domů a zahrad za použití zámkové dlažby. Věříme, že i vy budete s naší prací spokojeni.

Ostatní pozemní komunikace

Vedle výše popsaných dlážděných komunikací dodáváme chodníky, silnice / pozemní komunikace vč. kanalizace. Realizovali jsme např. chodníky a silnice po předešlé výstavbě kanalizace, samostatné chodníky a silnice vč. kanalizace, opravy propadlin, výtluků, atd. Zhotovovujeme nové komunikace od spodních vrstev po finální dokončení či třeba nové chodníky a nájezdy do garáží.

Chodníky, silnice, pozemní komunikace

Chodníky, silnice, komunikace od CH & CH

Připravujete výběrové řízení pro budoucí výstavbu chodníku a silnice? Plánujete obnovit silnici v okolí své nemovitosti? I pro vás máme zajímavou cenu, krátkou dobu dodání a vysokou kvalitu.

Máte zájem o nabídku služeb CH & CH Stavební společnosti Chrudim? Nebo jste si už vybrali a máte konkrétní požadavek? Zavolejte či napište, rádi splníme Vaše přání.

Kam dál na stránkách CH & CH Stavební společnost?

Stavební práce | Rodinné domy | Bytová jádra | Zateplování fasád | Rekonstrukce

Nahoru | TiskNovinky


Stavíme rodinné domy a bytová jádra. Tak dobře, že nás naši zákaznící sami doporučují.

CH & CH Stavební společnost | rodinné domy na klíč, zakázková stavební činnost
mobil: 602 554 601 | email: info@ch-ch.cz | internet: www.ch-ch.cz |