Střechy

CH & CH Stavební společnosti Chrudim nabízí střechy na klíč. Střechy dodáváme zákazníkům jako kompletní dodávku, vč. dalších služeb a příslušenství (pokrývačství, tesařství a klempířství). Současně nabízíme dodávku střešních krytin, střešních oken a dalších doplňků.

Střechy

Pokrývačství

CH & CH Stavební společnosti Chrudim se specializuje na šikmé střechy, jež jsou v současné době nejrozšířenější. S maximální pečlivostí pokrýváme samozřejmě i ploché střechy, které jsou stále poměrně žádané.

Šikmé střechy pokrýváme kvalitními pálenými či betonovými krytinami. Na přání dodáváme i méně tradiční střešní krytiny: vkláknocementové krytiny s vysokou odolností nebo třeba asfaltové šindele s vysokou odolností a nízkou hmotností.

Tesařství

Naši zkušení tesaři zajišťují zejména výrobu nosných konstrukcí střech, jež jsou základem pro položení nové střechy. Necháte-li si od nás postavit novou střechu či provedeme rekonstrukci stávající střechy, vždy se můžete spolehnout na tesařské práce té nejvyšší kvality.

V rámci tesařských prací nabízíme zejména stavbu kompletních střech na klíč a dále opravy stávajících krovů. Vedle toho nabízíme stavby dřevěných pergol, dřevěných přístřešků a podobných zahradních konstrukcí.

Klempířství

Klempířské práce jsou závěrečnou součástí realizace střechy. Hlavním cílem klempířských prací je zajištění svodu srážkové vody ze střechy a ochrana proti zatékání do objektu. Provádíme tyto klempířské práce - lemování, oplechování komínů, montáž střešních výlezů, montáž okapů a svodů a montáž úžlabí.

Střechy od CH & CH

Střechy, resp. pokryvačské, klempířské a tesářské práce představují v naší nabídce velmi důležitou položku. Pro veškeré pokryvačské, klempířské a tesářské práce disponujeme potřebnými oprávněními, všechny uvedené činnosti jsou samozřejmě prováděny odborně vyškolenými profesionály. Potřebujete-li pro svůj objekt novou střechu či rekonstrukci stávající, rádi vám předložíme naší výhodnou nabídku.

Máte zájem o nabídku služeb CH & CH Stavební společnosti Chrudim? Nebo jste si už vybrali a máte konkrétní požadavek? Zavolejte či napište, rádi splníme Vaše přání.

Kam dál na stránkách CH & CH Stavební společnost?

Stavební práce | Rodinné domy | Bytová jádra | Zateplování fasád | Rekonstrukce

Nahoru | TiskNovinky


Stavíme rodinné domy a bytová jádra. Tak dobře, že nás naši zákaznící sami doporučují.

CH & CH Stavební společnost | rodinné domy na klíč, zakázková stavební činnost
mobil: 602 554 601 | email: info@ch-ch.cz | internet: www.ch-ch.cz |